Vybrané recenze spokojených klientů s produkty VIMAX.

Bohouš, Znojmo, 37 let

Už žádné výrobky konkurence, které jsem znal z televizních reklam. Hold u VIMAXu jde vidět, že dobrý produkt nepotřebuje, tak masivní reklamu. Ve srovnání s produkty, které jsem používal v minulosti u VIMAXu můžu vyzdvihnout: lepší účinnost, žádné vedlejší účinky, pevnější erekce, rychlý nástup… Podtrženo sečteno, je lepší si připlatit za kvalitu! Určitě za mě můžu doporučit.

Zdeněk, 42 let

Dlouho jsem zvažoval investici, která není zrovna z nejmenších. Nějaký čas jsem strávil čtením recenze/recenzí nejen na českých webech. Po týdnu rozmýšlení jsem usoudil, že produkt zkusím a s velkou radostí jej objednal. Po pár týdnech užívání můžu konstatovat, že se jednalo o dobrou investici. Úd stojí jak zamlada:-) Mám pocit, že mi pořád stojí a mé choutky se intenzivně zvýšují, jen kdyby manželku pořád nebolela hlava:-)

Karlos, Roztoky u Prahy

Dobrý den, pochvaluji tříměsíční kůru VIMAX. Teda spíše její účinky. Dostal jsem ji darem a říkal jsem si, že to je placebo efekt. Těžko osobně můžu porovnat, zda se mi penis zvětšil, ale partnerka si poslední dobou pochvaluje, že mě lépe cítí. Co se týče zvýšení sexuálního libida je pravdou, že spolu souložíme častěji a konečně chodím do práce s úsměvem a usínám s dobrým pocitem. Pociťuji též zlepšení erekce, ta je dlouhá a pevná. Za mě palec nahoru.


slevovy-kupon-vimax.png
Viktor, 50 let

Zdravím, mám několikaleté zkušenosti s přípravky na podporu erekce, ale co se mnou dělá Vimax není ani možné. Buď mé tělo potřebovalo některou z látek co Vimax obsahuje a nebo jsem chytl druhou mízu po padesátce. Přípravek jsem zkusil na základě doporučení kamaráda. Je sice dražší než konkurenční produkty, ale má cosi do sebe. Díky!

Radek, Sokolov, 48 let

Mám mladší partnerku a co se týče sexuálních hrátek je hodně náročná. Upřímně napíšu, že mě hodně vzrušuje a myslel jsem si, že trpím erektilní dysfunkcí neboť jsem měl předčasnou ejakulaci. Řešením pro mě jsou tablety Vimax. Nyní mám pocit, že můj úd je i o něco větší. O sexuálním apetitu raději ani nemluvím. Prima den.

Ota, 29 let

Musím se s Váma podělit o pozitivní recenzi. Něco přes 90 dnů jsem užíval a vlastně teď užívám (objednal další kúru) pilulky Vimax. Již během prvního týdne jsem zpozoroval zvýšené sexuální touhy. Moje „nářadí“ je pevnější, erekce perfektní a mé sebevědomí je někde jinde než dříve. Všiml jsem si též toho, že mám orgasmus intenzivnější a trvá hodně dlouho. Musím uznat, že jste mě potěšili.


slevovy-kupon-vimax.png

Daniela, Lipník nad Bečvou

Pro mého muže jsem objednala na základě recenzí tyto zázračné pilulky. On je stará „držgrešle“ a do takových produktů by kačku nepustil. Výsledek byl překvapující. Po dvou týdnech se začal měnit náš sexuální život. Nikdy jsme neměli dvě čísla za sebou. Nyní je konečně máme. Jeho úd je pevnější a takový objemnější. Jde vidět, že je lépe prokrvovaný. Nyní mám i strach, že se bude někde jinde pelešit, když je pořád nadržený.

Peter, 45 let

Mám manželku po dvou porodech a zdálo se mi, že v ní „plavu“. Před půl rokem jsem si objednal pilulky Vimax. Důvod byl jasný – zvětšení penisu. Chirurgického zvětšení jsem se bál (navíc by to bylo finančně náročnější), tak proto jsem zvolil tuto alternativu. Pilulky v kombinaci s Kegelovy cviky mi pomohly. Penis mám po dvou měsících objemově větší a do délky je o nějaký ten milimetr taky větší. Jinak osobně doporučuji i ty Kegelovy cviky k pilulkám. Páčko. Peter.

anonymní

HEUREKA, konečeně zas pígluju starou jak zběsilý. Perko pořad v pozoru jak na vojně, tvrdé jak  na diskotéce a ani žáden ten ostych není. Hold až přijdoo chechtaky objednavam zasejc. I takové recenze jsou pro nás přínosné – poznámka redakce.

 

Pomohla Vám v rozhodnování některá recenze, pokud ano, máme pro Vás připraveny slevový poukaz v hodnotě 10ti procent.

 

slevovy-kupon-vimax.png