Chcete mít velký penis?

Víte, že má velikost penisu vliv na sexuální výkonnost? Nejen hodně mužů, ale i hodně žen trápí malý penis. Průměrná délka penisu v České republice je 15,7cm. S velikostí svého penisu není spokojeno více než 55% můžů. Velikost penisu můžeme změnit chirurgicky,  vakuovou pumpou, natahovačema, cvikama a nebo přírodní cestou pomocí tablet VIMAX. Existuje řada metod a cviků jak penis zvětšit, ale ani jedna z nich negarantuje účinnost. My doporučujeme na základě spokojenosti uživatelů certifikované 100% přírodní produkty VIMAX. Tyto tablety vám zajistí nejen bezpečnost, rychlý výsledek, ale i větší sexuální touhy a tvrdou, pevnou a intenzivní erekci.

 

penis problem velky

VIMAX je řešení!

Díky pilulkám VIMAX můžete dosáhnout zvětšení svého přirození. Po pár týdnech uživání můžete zpozorovat výsledky. Váš penis je nyní výrazně větší než na začátku. Je objemnější a zároveň vaše erekce je silnější a pevnější než kdykoliv předtím. Maximální výsledky jsou obvykle v 3. až 4. měsíci užívání. Jestliže chcete účinek ještě větší, užívejte pilulky nadále. Pokud s velikostí penisu, pevností a výdrží spokojeni, můžete VIMAX vysadit. Nicméně jsou případy, že účinky se částečně po vysazení zmenšily. Vrátili se k užívání a vše bylo jako před vysazením. Níže si můžeze přečíst pozitivní recenzi na produkt VIMAX, více hodnocení je uvedeno v sekci recenze.

Peter, 45 let

„Mám manželku po dvou porodech a zdálo se mi, že v ní „plavu“. Před půl rokem jsem si objednal pilulky Vimax. Důvod byl jasný – zvětšení penisu. Chirurgického zvětšení jsem se bál (navíc by to bylo finančně náročnější), tak proto jsem zvolil tuto alternativu. Pilulky v kombinaci s Kegelovy cviky mi pomohly. Penis mám po dvou měsících objemově větší a do délky je o nějaký ten milimetr taky větší. Jinak osobně doporučuji i ty Kegelovy cviky k pilulkám. Páčko. Peter.“


penis problem velky sleva
 

Jaké můžu mít očekávání?

Jestliže nasadíme léčebnou kůru VIMAX nemůžeme očekávat zvětšení penisu o několik centimetrů v krátkém časovém horizontu.

Velikost penisu

1. měsíc: penis se v prvním měsíci nezvětšuje. Pouze ve výjimečných případech

2. měsíc: můžeme zpozorovat zvětšení penisu v řádech milimetrů i v neztopořeném stavu

3. měsíc: váš penis je výrazně větší než na začátku užívání

4 – 8. měsíc: zde se projevuje maximální účinek pilulek. Penis je výrazně objemnější, pevnější a při erekci výrazně tvrdší.

dlouhodobé úžívání: je doporučováno těm, kteří si chtějí dlouhodobě udržet penis větší a objemnější.

Další očekávání

intenzivnější orgasmus a prodloužení sexuálního prožitku

tvrdší erekce a zmírnění předčasné ejakulace

větší sexuální choutky s tím i lepší výkon

reálně se vám zvýší seběvedomí a zbavíte se komplexu

 


penis problem velky sleva